Forside Anmeldelser af Sexlegetøj fra Candy Jesus Kristus: Pornostjerne ved Mary Magdalene Review For Pleasure Panel

Jesus Kristus: Pornostjerne ved Mary Magdalene Review For Pleasure Panel

1164
0

For nylig har jeg kæmpet for at finde tid til at læse erotisk fiktion, men med nattens tegning i og koldere aftener føler jeg træk af at krølle op med en beskidt bog. Da jeg så Cara Sutra anmode om en anmelder for en bog kaldet Jesus Kristus: Porn Star for Pleasure Panel den onde side af mig var helt begejstret for, hvad bogen ville være.

Jeg er ikke fan af religion, og jeg kunne ikke se, hvordan Guds Søn skulle passe ind i erotika, og alligevel har forfatteren Maria Magdalena formået at fortælle en historie med dybde og skidt i lige mål.

Indretningerne til at bringe JC ind i den moderne verden er gennemtænkte, og sexscenerne er simpelthen den mest vækkende, jeg har læst i lang tid. Håndjern og krydsning gør fantastiske bedfellows!

Jesus Kristus: Pornostjerne er den første af tre historier i Jesus Banging Christ Anthology og efter at have læst alle tre er det en bog, jeg stærkt kan anbefale.

My Pleasure Panel review for Jesus Kristus: Porn Star kan findes på Cara Sutra Jeg vil gennemgå de to andre bøger i løbet af de næste par uger. Jeg vurderede Jesus Kristus: Pornostjerne er lige 10/10. Denne bog har forynget mit behov for god erotisk fiktion i mine aftener.

Mange tak til Cara for at vælge mig til at gennemgå Jesus Kristus: Pornestjerne til Pleasure Panel og til Mary Magdalene for at videresende mig ikke kun den første historie, men hele bogen.

EFTERLAD ET SVAR

Please enter your comment!
Please enter your name here